Досить вже зводити
кінці з кінцями
Доведемо порушення закону з боку кредитора та зупинимо примусове стягнення боргу.

Врегулюємо борг на вигідних умовах.

Якщо ви ще не звернулися до адвоката з кредитних спорів – є всі шанси потрапити у ті самі 98% боржників, які сплачують борг на умовах кредитора.

Фінустанова неодмінно скористається вашою необізнаністю та нарахує незаконні відсотки, штрафи та пеню. Або ще гірше – розпочне процедуру стягнення вашого майна.
Адвокати з кредитних спорів допоможуть вирішити ваші проблеми у правовий спосіб: закон дає низку інструментів, які допоможуть досягнути домовленості з банком або затягнути час для покращення вашої фінансової ситуації.

Кожен день вашої бездіяльності грає на руку банку: відсотки продовжують нараховувати, а юридичний відділ вже готується ініціювати процес стягнення вашого майна.

Тож не гайте жодної хвилини – звертайтеся за консультацією до наших адвокатів. Ми розкажемо про перспективи вашої справи та запропонуємо шляхи вирішення вашої проблеми.
Зупинимо стягнення боргу
та захистимо Ваші права в суді
Доведемо незаконність дій кредитора та збережемо нерухомість від стягнення
Скасуємо арешти майна та банківських рахунків
Доведемо незаконність та повернемо стягнуті кошти
Ініціюємо процедуру банкрутства,
щоб Ви почали нове життя без боргів
Оскаржимо судове рішення або
підготуємо інші судові документи

Адвокат по кредитах.

Психологічний тиск на боржника та його близьких – найпопулярніший прийом фінансових установ.

Він змушує людину діяти під впливом стресу. В такому стані важко повернути ситуацію на свою користь. Не дивно, що за статистикою OpenData лише 2% боржників звертаються за захистом своїх прав до суду.
Тобто 98% клієнтів банків під дією психологічного тиску вирішують ситуацію так, як це вигідно фінустановам.А отже – переплачують сотні тисяч гривень, які нерідко нараховуються незаконно.

Наші адвокати мають інсайдерський досвід роботи в банках та фінансових компаніях. Ми знаємо, як система працює з середини і надаємо ефективний захист від вимог банку чи колекторів.

Заручившись нашою підтримкою, ви будете говорити на рівних з кредитором та вийдете з проблемної ситуації у найвигідніший для себе спосіб.

Вирішення проблеми на відстані одного кліку – отримайте консультацію адвоката.

Микита Чубенко, приватний адвокат
Заповніть форму, щоб ми могли з Вами зв'язатися.
Популярні питання:
Тримайте руку на пульсі*

Юридичний блог

Корисні поради, шаблони документів та багато іншого. Переконайтеся в цьому самі!