Повернемо спокійне життя без сімейних суперечок

Захищаємо порушені права та майнові інтереси, забезпечуючи Ваше спокійне майбутнє

Адвокат по сімейним справам: як обрати?

Плануєте розірвати шлюб, стягнути аліменти, визначити місце проживання дитини, поділити майно або бізнес? Просто зв’яжіться з нами.

Вирішення питань пов’язаних з розірванням шлюбу, поділом спільного майна подружжя, позбавлення батьківських прав, супровід цих судових процесів вимагає значних знань сімейного права та ділової хватки.

Наша здатність залучати внутрішні та зовнішні ресурси гарантує, що Ви отримаєте якісну юридичну допомогу під час сімейних суперечок та отримаєте результат, який Вам потрібен.
Розірвемо шлюб та визначимо з ким
буде проживати дитина
Розділимо майно набуте під час шлюбу
Змусимо виконувати обов'язки
щодо утримання дитини
Встановлення фактів
Легалізуємо факти проживання однією сім'єю, родинних відносин, смерті або народження
Оскаржимо судове рішення або
підготуємо інші судові документи
Допоможемо вступити у спадщину або позбавити такого права недобросовісних спадкоємців

Сімейний адвокат консультація прямо зараз:

При виникненні проблемної ситуації ми всі потребуємо допомоги рідних та друзів і це абсолютно природньо. Але навряд чи їм вдасться вилікувати зубний біль, якщо вони
не є стоматологами за освітою.

Дійсно, деякі з їхніх рекомендацій, можуть бути дуже дієвими та ефективними: біль може на відійти, а симптоми зменшитися.
Однак, складно не погодитися з тим, що наслідками несвоєчасного або неправильного лікування хвороби є її прогресування або рецидив, у зв'язку з чим, подальше лікування може стати не тільки тривалішим, але й дорожчим.

Така ж сама справа і з юриспруденцією. Вчасне звернення до адвоката Masser мінімізує негативні наслідки проблеми та підвищить шанси на її успішне вирішення.

Ми розуміємо, що вибір адвоката доволі непроста задача. Саме тому, на консультації Ви отримаєте план вирішення проблеми, що дозволить об'єктивно порівняти інші пропозиції та здійснити правильний вибір.

Вирішення проблеми на відстані одного кліку – отримайте консультацію адвоката.

Микита Чубенко - Адвокат в Києві
Залишилося лише заповнити форму, щоб ми могли з Вами зв'язатися.
Тримайте руку на пульсі